Про нас

Про нас

Компанія Drukuy працює на ринку України уже не один десяток років. 21-е століття ми зустріли зі своїм солідним і функціональним парком устаткування, сформованим кваліфікованим персоналом, широким колом постійних клієнтів.

Ми виконуєм весь комплекс поліграфічних процесів, рекламної продукції необхідних для того, що б ідея клієнта знайшла втілення у вигляді готової продукції. Будучи безпосереднім виробником, ми пропонуємо якісне та швидке виконання робіт.

НАШІ ПОСЛУГИ

POS-матеріали

Реклама на місці, тобто пристосування або елементи декору безпосередньо поряд з товаром, що рекламується. Використовуються для концентрації уваги покупця на товарі, виділення певного товару серед маси схожих під час знижок та інших спеціальних пропозицій, акцій.

Зазвичай реалізуються як паперової продукції: цінників, наклейок, прапорців і тематично декорованої упаковки товару.

Вивіски та лайтбокси
Необхідні залучення покупця до місця продажу, і навіть орієнтиром йому, якщо точка перебуває у важкодоступному чи щільно наповненому товарами місці. Можуть використовуватися у великих магазинах/супермаркетах як роздільники для відділів, які видно здалеку.

Для стандартних вивісок використовується композит, акрил та щільний пластик, для лайтбоксів – акрил, пластик з підсвічуванням. Найчастіше таку продукцію можна побачити у вигляді дахових установок, інтер’єрних вивісок та світлових панелей.

Фасадні панелі
За допомогою фасадних панелей можна реалізувати рекламу на будинках, якщо вихідний матеріал не дозволяє розмістити банер або наклеїти плівку. На фасадну панель можна застосувати технологію прямого друку, результатам якої не страшні погодні умови будь-якого рівня.

Об’ємні букви
Відмінний вибір на заміну вивісці. Об’ємні літери буде видно в будь-яку погоду, їх складно зламати або зіпсувати, а замовити можна будь-який розмір на вибір. Найкраще підходять для тих випадків, коли торгова точка знаходиться далеко від місць основного скупчення покупців або оточена іншими точками, у тому числі конкурентами.

Виготовляються із пластику, алюмінію або акрилу, в особливих випадках можлива нержавіюча сталь. Найбільш популярні – варіанти з внутрішнім, контражурним або зовнішнім підсвічуванням, а також псевдооб’ємні літери.

Демонстраційні стенди
Такі стенди привертають увагу покупця на точці до певного товару чи групи подібних товарів. Зазвичай виконані у вигляді єдиної композиції, в якій показані всі переваги та вигідні сторони товару. Можуть використовуватися і поза торговельною точкою як привернення уваги до асортименту торгової точки.

Можливі матеріали – пластик, полімерна деревина або алюміній з додаванням скла за бажанням. Найчастіше використовуються стенди для роздачі рекламного матеріалу (флаєри, візитки) або барвисті інформаційні моделі з поліграфічно нанесеними зображеннями або описом товару.

Друк та нанесення
Друк рекламного оголошення – один із найвигідніших за вартістю способів повідомити покупця про товар. До того ж це заощаджує місце. Нанести рекламу можна на листівки, стіни, вітрини, навіть підлогу – будь-де, де потенційний клієнт зможе її побачити. Може наноситися на упаковку товару в масовому порядку, щоб повідомити про акцію або тільки наступний товар, що надходить у продаж.

Наноситься професійними лакофарбовими матеріалами, клейкою плівкою чи поліграфічними методами. Найпоширеніші варіанти – паперові листівки, візитки, плівкові або паперові наклейки.

Підставка/дисплей
Цей вид привернення уваги використовується у разі винятковості товару або вкрай вигідної акції пропозиції, яка на нього поширюється. Наприклад, на спеціальній підставці, що акцентує увагу, може бути остання модель в якійсь серії техніки, предмет нової колекції, лідер продажів або товар на великій знижці.

Ростові фігури
Специфічний вид реклами, яка зазвичай використовується в тому випадку, якщо заклад/торговельна точка має власний маскіт. Зображення маскоту можна розмістити на ростовій фігурі та поставити біля входу або безпосередньо поряд із відповідним товаром.

Також ростова фігура може зображати особу, що представляє товар або сприяє його появі на прилавках, бути інструментом разової рекламної кампанії поза торговою точкою для інформування покупців.

Зазвичай виготовляється із пластику або гіпсокартону. Варіанти розрізняються за способом кріплення – з поперечною або вертикальною ніжкою, кріпленням-обтяжувачем.

Таблички та покажчики
Стандартний вид рекламної продукції виконує функції залучення та вказівки найкоротшого шляху до торгової точки. Можуть розташовуватися біля великого торгового об’єкта для позначення відділів з різними товарами, наприклад, розмежування продуктового і побутового відділів.

Виготовляються із композиту, пластику. Бувають у вигляді офіційних табличок, що підтверджують розташування організації, рекламними табличками або вказівниками напряму для орієнтації.

Кошик
Scroll to Top