Широкоформатний друк. Друк банерів.

Банер – розробка дизайну, друк та монтаж

У Вас є бізнес, але ви не знаєте, як залучити клієнтів? Банер стане відмінним рішенням цього завдання! 

Компанія Drukuy пропонує банера для зовнішнього та внутрішнього в використання. Ми виготовляємо банери під ключ: розробляємо дизайн банера та здійснює друк банера. Ми працюємо з якісними матеріалами, які здатні витримувати зовнішні природні чинники, такі як прямі сонячні промені, вітер, перепади температур.

У компанії Drukuy Ви зможете замовити: весільний банер, на день народження, рекламний, банер для брендволу, банер для ролапу, фотостіни тощо. Ціна буде залежати від виду банерів. Детальну інформацію можна дізнатися у нашого менеджера за телефоном, що вказаний на сайті. Також залишайте свій номер телефону і ми зателефонуємо у зручний для Вас час.

 

До незаперечних переваг банерів можна віднести різну щільність, покриття і колір. Основа може бути кольоровою, білою, прозорою або глянцевою. Рекламний банер – полотно з нанесеним на нього зображенням різних розмірів. Він відрізняється великим вибором варіантів розміщення. Його можна встановити на стіні будівлі, на узбіччі траси, над дорогою, всередині приміщення.

Дана реклама відмінно привертає клієнтів і створює позитивний імідж Вашої компанії. 

Банер має такі плюси як:

        Можливість привернення уваги великої аудиторії. Для ефективності підбирають майданчик з великою прохідністю людей;

        Формування позитивного іміджу компанії та просування бренду. Завдяки яскравій рекламі люди будуть запам’ятовувати бренд. В очі буде кидатися фірмовий стиль. Для цього необхідно правильно оформити графічне зображення, додати текст на зображення, вставити логотип фірми. Банер повинен повністю відповідати корпоративному кольору компанії

        Використання екосольвентних чорнил дає змогу використання банерів всередині приміщення. Внутрішня реклама призначена зазвичай для певного кола людей.

        Можливість вибору рекламу на будь-який термін. Для короткострокової реклами можна вибрати матеріали дешевші, а для реклами на довгий термін бажано вибрати матеріали підвищеної міцності (литий банер, банер з уф-друком).