Сітілайт, CityLigt (1,2×1,8)

Сітілайт - рекламна конструкція формату 1,2×1,8 м. Матеріал для постеру: папір Back Lite.

Замовити друк сітілайта

Переваги використання рекламного носія:

  1. Реклама на сітілайтах - результативна - встановлюються вздовж тротуарів та автомобільних потоків.
  2. Внутрішній підсвіт.
  3. Реклама на сітілайтах не вимагає великої площі для розміщення.
  4. Тісний контакт з потенційними клієнтами - дозволяє підійти ближче, роздивитися та прочитати всю інформацію постера.
  5. При використанні принципу повторювальності можливо створити певний імідж чи образ компанії.

Сітілайт – це, як правило, іміджева реклама, а також реклама, в якій можуть бути використані як зовнішні вказівки для фірм, які розташовані поблизу даного сітілайта. А, наприклад, на зупинках громадського транспорту сітілайти можуть нести ширшу інформацію про компанію, бо час сприйняття рекламного носія збільшується.

Ефективність City light (сітілайтів) в зовнішній рекламі

На пішохідних доріжках великих міст України часто можна зустріти оригінальну компактну рекламну конструкцію - сітілайт. Сітілайти - основний вид малогабаритної зовнішньої реклами, що представляє собою двосторонній світловий короб, встановлений на невисокій нозі, або прикріплений до елементів вуличної інфраструктури - опор освітлення, кіоскам, пунктів зупинок комплексам.

На пішохідних доріжках великих міст України часто можна зустріти оригінальну компактну рекламну конструкцію - сітілайт. Сітілайти - основний вид малогабаритної зовнішньої реклами, що представляє собою двосторонній світловий короб, встановлений на невисокій нозі, або прикріплений до елементів вуличної інфраструктури - опор освітлення, кіоскам, пунктів зупинок комплексам

City light (сіті-лайт) - це рекламний носій, який комплектується двостороннім зображенням і люмінесцентним освітленням всередині. Стандартні розміри сітілайта 1,2х1,8 метри. 

Показ в нічний час

Величезною перевагою сітілайтів є те, що вони продовжують активно транслювати рекламу навіть з настанням темного часу доби. Вночі привабливість реклами навіть зростає: тепле м'яке світло створює в районі ситілайта затишну атмосферу, що заохочує до ознайомлення із запропонованою інформацією.

Ефективність сітілайтів

За рахунок інтенсивного контакту з пішоходами, що проходять повз результативність рекламних кампаній, що проводяться з використанням сітілайтів досить велика. Рекламний матеріал, розташований на рівні очей, легко проглядається, і навіть невеликий текст може бути повністю прочитаний.

Рекламні інсталяції всередині сітілайтів

Останнім часом сітілайти, розміщені в центральній частині міста, часто використовуються в якості вмістилища рекламних інсталяцій. Усередині заскленого короба можна створити презентацію негабаритних товарів або сюжетну сценку. Така реклама виглядає свіжо і оригінально, привертає загальну увагу, змушує вникнути в зміст повідомлення.

Сітілайти всередині приміщень

Даний формат зовнішньої реклами настільки зручний, що може використовуватися навіть всередині будівель. Сітілайти встановлюють в залах очікування вокзалів і аеропортів, в холах бізне- центрів, всередині великих супермаркетів, в касових залах кінотеатрів.

Обслуговування

Обслуговування сітілайтів елементарно: технік відкриває стулку за допомогою ключа, після чого протягом декількох хвилин змінює застарілий постер на новий, закриває бокс на ключ, протирає скло.

Comments are closed.