Ефективність застосування в зовнішній рекламі паперу Blue-Back

29.03.2017
Ефективність застосування в зовнішній рекламі паперу Blue-Back

Сьогодні у сфері широкоформатного друку існує широкий спектр вибору для зовнішньої реклами. Папір блюбек (BlueBack) широко застосовується в Україні та інших країнах як ефективний та доступний спосіб заявити про свою компанію та послуги які вона надає. Зазвичай постери блюбек розміщують на білбордах.

 

Специфіка такого паперу полягає в тому, що одна сторона володіє підвищеною щільністю, не прозорістю і водночас надає йому білизну. З протилежної сторони синьо-блакитний колір дає можливість розміщувати (клеїти) постери на яскраві і темні поверхні без втрати якості зображення, оскільки попередньо наклеєні реклами не будуть перебиватись. Властивості такого характеру дають можливість наклеювати рекламу в кілька шарів без втрат якості та економлячи час, а відповідно і фінанси на розміщення постеру на рекламному носії.

 

Такий матеріал не схильний до впливу погодних умов. Під час снігопаду чи дощу папір не розбухає. Не схильний до вигорання під сонцем та до перепаду температур.

Постери на блюбеку вирізняються достатньою міцністю при механічному впливі на них.

 

Довговічність такого виду зовнішньої реклами досягається за рахунок використання чорнил на основі сольветних барвників. До мінусів можна віднести тривалість висихання чорнил.

 

Друк постерів на основі блюбек (BlueBack) забезпечує якісну передачу кольору та матовість.

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення