Замовлення друку на художньому полотні - Drukuy

30.03.2017

Сучасна фотографія, це вже не тільки фотознімки в альбомах і зображення в стрічках соціальних мереж. Одним з найцікавіших видів фотодруку нанесення фотозображення на полотно. Фото на полотні стає доступним мистецтвом, дозволяючи створювати вражаючі роботи, які не залишають байдужим нікого. Кваліфіковані фахівці компанії Drukuy пропонують вашій увазі безліч варіантів для реалізації творчих проектів. 


Вам не потрібно витрачати час на дорогу до фотолабораторії. Щоб замовити фото на полотні Вам достатньо оформити заявку на нашому сайті. Розглянути всі варіанти і визначитися з вибором готового виробу можна, не виходячи з дому, на сайті drukuy.com.ua. Крім одиноких фотографій надаються такі види друку на полотні, як фотоколажі за мотивами весілля, корпоративного життя, важливих подій ваших дітей та ін.

Інтер'єрні модульні картини, які будуть оригінальною прикрасою вашої квартири, сувенірні картини, які стануть оригінальним подарунком на будь-яке свято і репродукції улюблених картин. Уточнити деталі можна за тел. (068) 152-55-50

Виконуючи друк на полотні, ми використовуємо сучасне обладнання, яке дозволяє переносити зображення на полотно максимально швидко. При створенні фото на полотні використовуються авторські макети. Завантажені зображення, за погодженням із замовником, додатково обробляються, ретушуються, застосовується фотомонтаж або заміна фону. Всі зображення виконуються на фірмових полотнах, оригінальним чорнилом.


Всі роботи виконуються, з урахуванням побажань замовника, ексклюзивно, креативно і високоякісно. Придумайте ідею, завантажте зображення на сайті drukuy.com.ua, оформіть замовлення і ми втілимо її в вигляді ексклюзивної роботи, яка буде постійно захоплювати не тільки своєю унікальністю, а й художністю.

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення