WWW.DRUKUY.COM.UA, ДРУК НА САМОКЛЕЮЧІЙ ПЛІВЦІ

27.09.2016

Ключові слова: друк на самоклеючій плівці, виготовлення наклейок, друк на оракалі, плотерна порізка, друк наклейок, друк на самоклеючій плівці у Львові, самоклеюча плівка недорого, друк наклейок в Україні, виготовлення доставка наклейок.

Як кажуть, реклама – рушій торгівлі, саме тому завжди актуальним є пошук оптимальних носіїв, які б могли забезпечити маркетингову ідею просування того чи іншого товару, послуги тощо. З-посеред рекламних поверхонь, які часто застосовуються в рекламі, слід відзначити самоклеючу плівку.

Сьогодні рекламні технології з використанням різного виду плівок дозволяють оформити вітрини магазинів, офісів, павільйонів помітно й оригінально, при цьому недорого. Наша компанія пропонує Вам друк наклейок як на прозорій основі, так і непросвітній, перфорованій, глянцевій чи матовій. Вам достатньо увести в полі пошуку наш сервіс онлай-замовлення

www.drukuy.com.ua

та обрати розділ

широкоформатний друк,

самоклеюча плівка глянцева,

самоклеюча плівка матова,

плівка перфорована One Way Vision, самоклеюча плівка прозора.

Ми допоможемо надрукувати Вам наклейку та доставити її в будь-який населений пункт України.

Ми виконуємо друк наклейок на вініловій самоклеючій плівці, яка легко наноситься та знімається, не залишаючи слідів. Друк наклейок проводиться на сучасних широкоформатних принтерах з високою роздільною здатністю.

Нанесення зображення з використанням сучасного обладнання забезпечує особливу чіткість і хороше сприйняття.

Якщо у Вас є рівна і гладка поверхня для реклами – тоді друк на самоклеючій плівці ідеальний варіант для реклами. Плівка чудово підходить для бляхи, пвх, мебельних конструкцій, скла та ін.

Наша продукція користується попитом серед клієнтів у Львові, Луцьку, Рівному, Тернополі, Запоріжжі, Києві, Одесі, Чернігові, Чернівцях та інших містах України.

Чому замовляють друк самоклеючої плівки в нас www.drukuy.com.ua ?

По-перше, ми друкуємо якісно, адже використовуємо матеріали брендових виробників.

По-друге, ми друкуємо на плівці швидко і оперативно надсилаємо продукцію.

По-третє, ми здійснюємо різання плівки на плотері, що дозволяє розширити спектр виготовлення продукції (стенди, композиції, аплікації).

По-четверте, ми допомагаємо нашим клієнтам з дизайном, індивідуально підходимо до кожного клієнта та його замовлення.

По-п’яте, ми пропонуємо ціни нижчі, ніж у наших конкурентів.

Тривалість експлуатації рекламної поверхні збільшує після друкарська обробка, а саме ламінація. Захисна плівка захищає фарби від передчасного висвітлення на сонці та механічних ушкоджень.

Замовити виготовлення наклейки Ви можете з нашого сайту. Для початку необхідно підготувати дизайн або запропонувати дизайнерські рішення, щоб наші спеціалісти швидко і влучно підготували макет. Завантажити готовий макет Ви можете безпосередньо на сервер нашого сайту (до 20 Мб) або надати посилання на макет з файлообмінника, хмарного сховища чи електронної пошти або надіслати  на електронну адресу info@drukuy.com.ua. Інтерактивний калькулятор цін покаже Вам вартість друку та післядрукарської роботи і дає змогу перейти до оплати замовлення.

!!! Важливо. Перед підготовкою макету ознайомтеся з технічними вимогами до макету та деякими особливостями широкоформатного друку, порядком оплати товару та послуг (детальніше тут).

Ми зацікавлені в організації довготривалої співпраці зі своїми клієнтами, саме тому запровадили систему знижок на весь ряд широкоформатного друку, зокрема на виготовлення рекламної продукції на самоклеючій плівці.

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення