Сувенірна продукція - багатофункціональний елемент реклами

16.02.2017

Сувенірна продукція - багатофункціональний елемент реклами

Сувенірна продукція з фірмовою символікою є не тільки ефективним засобом рекламної кампанії, але й одним з найважливіших елементів іміджу підприємства.
У корпоративному іміджі немає дрібниць, адже кожен елемент у ньому відіграє важливе значення. В цілісній системі вони створюють бренду неповторний стиль, який робить його успішним. Компанія Drukuy  застосовує усі свої знання та досвід, аби виготовити для Вас якісну та унікальну сувенірну продукцію.


Сувеніри повинні бути витонченими, стильними, ненав'язливими, сприятливо сприйматися навколишніми й мати більшу тривалість дії. Тому вибір сувенірної продукції - творчий процес, що вимагає знання багатьох тонкощів.


Сувенірна продукція містить у собі величезну кількість виробів з різних областей, але поєднує їх усіх те, що вони затверджують оригінальний стиль компанії і є рекламою.
Вибір сувенірів - відповідальний момент, і він починається з відповіді на цілий ряд питань:

  • Визначення цільової аудиторії, на яку розрахована сувенірна продукція.
  • Яким буде подарунок ( особистим, корпоративним, тематичним).
  • Яке завдання ставить перед собою дарувальник ( підняти престиж фірми або залучити побільше потенційних клієнтів).

Компанія Drukuy - Ваш помічник  у  створенні креативу.


Футболки із друком на них унікального зображення. Зображення корпоративної символіки може перетворити цей предмет одягу на чудову брендовану уніформу або елемент костюму для участі в акціях чи показових виступах. Зважаючи на це, футболки на замовлення можуть бути корисними для різних груп споживачів.
Друк на чашках Вашого логотипу - це сучасний метод рекламувати свою фірму, друк логотипу на чашку дозволяє зробити логотип Вашої компанії більш пізнаваним , а отже покликаний збільшувати цільову аудиторію.


Ручки з логотипом з повним правом можуть вважатися іміджевим сувеніром, який, залежно від рівня виконання, може стати необхідним подарунковим  матеріалом на конференції, корпоративним сувеніром або гідним подарунком для ділових партнерів. Друк на ручках перетворює простий і необхідний предмет на елемент корпоративного стилю, здатний притягнути погляди багатьох людей. Ми можемо запропонувати усім зацікавленим організаціям як недорогі ручки з логотипом, так і престижні сувенірні ручки.


Поліетиленові пакети є невід’ємним атрибутом сучасного життя. Пакети використовуються скрізь і сьогодні не можна уявити, як можна без них обійтися. Але якщо для споживачів це, передусім, універсальна упаковка, то для компанії, в першу чергу, дуже дієвий вид рекламної і сувенірної продукції.


Все більшою популярністю користуються магнітні візики. У будь-якого сучасної людини обов’язково є візитки. Але паперові візитки часто губляться, рвуться або просто зношуються. З магнітної візиткою Ви забудете про такі проблеми. Друк магнітних візиток – це новий вид рекламної продукції, який допомагає пам’ятати про Вас і про вашу компанію протягом тривалого часу. Візитка-магніт виконана з м’якого вінілового магніту, надрукованого зображення, покритого ламінованою плівкою. Таку можна приклеїти не тільки на металеве покриття на роботі, але навіть вдома на холодильник або іншу побутову техніку.

Якісна та унікальна сувенірна продукція робить життя яскравішим, а бізнес – успішнішим.

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення