ДРУК НА САМОКЛЕЮЧІЙ ПЛІВЦІ

27.09.2016

ДРУК НА САМОКЛЕЮЧІЙ ПЛІВЦІ

Ключові слова: «самоклеюча плівка», «друк на самоклеючій плівці», «оракал», «друк на оракалі», «плотерна вирізка», «Oracal», «Ritrama», «Orafol», замовити друк на оракалі, друк на оракалі замовити.

У цій статті почнемо розкривати особливості друку та виготовлення рекламно-інформаційної продукції з використанням самоклеючої плівки.

Друк на самоклеючі плівці або, як часто кажуть, друк на оракалі є поширеною послугою в сфері реклами, що дає змогу ефективно реалізувати рекламні цілі Вашої компанії. Друк на оракалі належить до поліграфічних послуг, категорії «широкоформатний друк». Її оперативно можна замовити в компанії «Друкуй» через офіційний сайт www.drukuy.com.ua. Замовити друк на оракалі за тел. 0666085550, 0681525550. Ми працюємо та вдосконалюємося для своїх клієнтів. Саме тому використовуємо якісні матеріали та забезпечуємо високі стандарти друку на самоклеючій плівці відомих виробників, які використовуються для інтер'єрного оздоблення та виготовлення якісної внутрішньої та зовнішньої реклами.

У нас Ви можете замовити друк на плівці, замовити друк на оракалі, які можна використовувати на  стріт-лайни, вітрини, стенди, стіни салонів, магазинів, ресторанів тощо. Друк на самоклеючій плівці від брендових виробників таких як ORACAL, RITRAMA, ORAFOL  дає змогу виготовити художньооформлювальну, рекламну, декоративну продукцію для приміщень та зовні. Друк у Львові, друк у Луцьку, друк у Рівному, друк у Тернополі. Незалежно від географічного розташування, схожі пошукові запити дозволять віднайти ресурс www.drukuy.com.ua та оформити друк на оракалі, друк самоклеючої плівки, плотерну порізку та інші види поліграфічних послуг.

Найпоширеніший друк на оракалі проводимо на глянцевих, матових та прозорих плівках. Друк на самоклеючій плівці здійснюється на власних потужностях з використанням висококласного брендового обладання, що дає змогу забезпечити якість і швидкість друку.

Друк на оракалі, перфорованій плівці One Way Vision, прозорій плівці дає змогу виготовляти широкий спектр продукції:

 • спотикачі;
 • куточки споживача;
 • наліпки;
 • наклейки;
 • вивіски;
 • постери;
 • таблички і т.ін.

Переваги використання самоклеючої плівки:

 • невисока вартість;
 • універсальність;
 • можливість очистки;
 • стійкість до вологи;
 • легкість монтажу;
 • плотерна вирізка;
 • можливість аплікації;
 • спектр фактур, відтінків та ін.

Критерії вибору плівки:

 • якість плівки;
 • стан поверхні, на яку буде проведене наклеювання;
 • ймовірність пошкоджень;
 • естетика;
 • необхідність частої заміни рекламного носія та ін.

Особливістю замовлення послуги друку на самоклеючій плівці, друку на оракалі в компанії «Друкуй», «www.drukuy.com.ua» є:

- привітний та професійний персонал;

- швидкість оформлення замовлення;

- можливість завантаження готового макету;

- замовлення безкоштовної консультації;

- можливість вибору параметрів друку, матеріалів тощо;

- онлайн-калькуляція цін під час вибору типу друку;

- можливість замовлення макету;

- низькі ціни;

- оперативне виконання замовлення;

- доставка по Україні.

Друк на плівці оракул з доставкою по всій Україні ідеально підходить для зовнішньої та внутрішньої реклами.  Яскравість, барвистість продукції на самоклеючій плівці, плівці оракал дає змогу створити рекламу, що спрацьовує на 100% протягом тривалого часу на різних поверхнях.

Якісний друк на плівці оракал вся Україна. Увага! Діють спеціальні пропозиції для рекламних агентств.

Насьогодні самоклеюча плівка, оракал вважається найпоширенішою вініловою самоклеючою плівкою. Даний матеріал ідеально підходить для застосування не лише зовні, а й усередині будь-якого приміщення. Основним напрямком застосування оракалу є виготовлення привабливих рекламних вивісок високої якості. Самоклеюча плівка ідеально підходь для декорування прозорих поверхонь і оформлення інтер'єрів, світлових рекламних носіїв тощо.

Компанія "Друкуй" www.drukuy.com.ua пропонує для Вас друк на плівках ORACAL, RITRAMA, ORAFOL за вигідними цінами та доставку по всій Україні.  Спеціалісти, що займаються виготовленням продукції на самоклеючій плівці, з повною відповідальність та знання справи оперативно виготовлять для Вас продукцію у будь-якій кількості. Наші дизайнери допоможуть у підготовці макету, врахують усі Ваші побажання та запропонують варіанти макетів.

Від невеликий рекламних наліпок до великих плакатів та вітрин магазинів та салонів – не весь спектр використання продукції друку на самоклеючій плівці, який Ви можете замовити в компанії «Друкуй», www.drukuy.com.ua. Друк на самоклеючої плівки не має географічних меж, адже набув популярності у всіх куточках світу. В компанії «Друкуй», www.drukuy.com.ua  Ви можете замовити друк з будь-якого населеного пункту України, і ми швидко виготовимо і доставимо продукцію через компанію перевізника.

Самоклеюча плівка являє собою плівку, верхній шар якої призначається для нанесення чорнила або ж спочатку може бути з кольоровою основою, нижній шар - це паперова підкладка, яка охороняє плівку від злипання.

Фізичні властивості самоклеючої плівки. Для друку на оракалі в більшості випадків використовують серію плівок №640 (прозора або біла). Кольорова плівка використовується для плотерної вирізки та виготовлення різнокольорових композиції, на зразок вітражі тощо.

Поверхня самоклеючої  плівки може бути глянцевою або матовою. До того не боїться, що фарби швидко втратять свою яскравість, адже друк на плівці стійкий до сонячних променів і води,  термостійкість від -40 до +80 градусів. Для збільшення міцності деякі вироби ламінують.

Спосіб виготовлення. В процесі друку на самоклеючій плівці наноситься повно колірне зображення різними методами, вибір якого істотно впливає на якість і вартість.

Нанесення чорнила може здійснюватися широкоформатним друком або цифровим друком. Кожен із способів має свої особливості. Наприклад, якщо Вам потрібні невеликі за розміром наклейки для інтер'єру, тоді в даному випадку краще використовувати цифровий друк. У тому випадку якщо мова йде про зовнішньому застосуванні вироби, тоді варто скористатися широкоформатним друком. При даній друку фахівці застосовують сольвентні чорнила, так як вони найбільш стійкі до атмосферних впливів, температури, вологості.

Продукцію на самоклеючій плівці, оракалі по всій Україні можна зустріти майже на кожному кроці. Це можуть бути звичайні наклейки, наліпки, стікери, брендування авто, зовнішня реклама, кутки споживача тощо. З друком на оракалі можна робити різноманітні стенди, таблички, вивіски, дизайнерські рішення для оформлення вітрини, автомобілів і т.ін.

Поширеною у вжитку рекламною конструкцією стали виносні виставкові конструкції, виготовлення яких передбачає друк на самоклеючій плівці, який стійкий до зміни погодних умов та забезпечує довговічність реклами.

У свої роботі спеціалісти компанії «Друкуй», «www.drukuy.com.ua» серед пріоритетних визначають якість друку, оперативність друку, індивідуальний підхід до кожного клієнта, довго тривалість та взаємовигідність співпраці.

Ми працюємо, навчаємось та удосконалюємось для Вас.

Якісно та швидко друкуємо, доставляємо продукцію по всій Україні.

Наші контакти: www.drukuy.com.ua – основний ресурс для здійснення замовлення, тел. 0666085550, 0681525550, e-mail: info@drukuy.com.ua

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення