КОМПАНІЯ ДРУКУЙ В ТРЕНДІ ПОЛІГРАФІЧНИХ ТЕНДЕНЦІЙ

26.12.2016

КОМПАНІЯ ДРУКУЙ В ТРЕНДІ ПОЛІГРАФІЧНИХ ТЕНДЕНЦІЙ

 

Ключові слова: дизайн, поліграфічна продукція, замовлення поліграфічної продукції,

Комп'ютери, Інтернет, електронні засоби інформації міцно увійшли в сучасне життя. З їх появою і розвитком часом здавалося, що необхідність в друкованій продукції зникне, а отже, прийде в занепад поліграфії. Однак цього не сталося. Сучасні поліграфічні компанії, незважаючи на важкі умови затяжної кризи, продовжують працювати і випускати найрізноманітнішу поліграфічну продукцію, необхідну людям. Компанія «Друкуй» рухається в ногу з передовими технологіями поліграфії та пропонує своїм клієнтам широкий асортимент друкованої продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта, вигідні умови довготривалої співпраці.

Впровадження нових інформаційно-комунікаційних технологій як у підготовці до друку, так і в пресі, розвивають доволі молоду технологію – цифрового друку. Широкого розквіту набула рекламна поліграфія, виготовлення упаковок і етикеток, виробництво малотиражної продукції. Компанія «Друкуй» активно реалізовує та розвиває інноваційну технологію фотодруку на різних поверхнях і з використанням різних технологій.

Сучасна панорама поліграфії: це візитка або маленький кишеньковий календарик, листівки, флаєри та буклети для масової роздачі, це і презентабельні каталоги та іміджеві брошури, це упаковка, блокноти, календарі та щоденники.

Це не весь перелік продукції компанії «Друкуй». І вся вона потрібна і затребувана. Хіба можна уявити сучасне місто без яскравих і барвистих плакатів, афіш, постерів, банерів та інших виробів широкоформатного друку?

Будь-яка сучасна поліграфічна компанія в наш час пропонує, як правило, найширший спектр поліграфічної продукції.
У подібній ситуації клієнту непросто визначитися, де замовити друк брошури, де краще виготовлять упаковку або надрукують рекламний буклет чи візитку? Вибирати компанію, яка підходить для виконання замовлень, доводиться частіше за все виходячи з якості, ціни і термінів виготовлення продукції. Саме тому ці показники в нашій компанії постійно удосконалюються. Прикладом тому є реалізація проекту онлайн-замовлення поліграфічної продукції. Не витрачаючи дорогоцінного часу клієнт має змогу оформити замовлення з дому чи офісу, виконати прості кроки і за короткий термін отримати продукцію.

Наша компанія володіє високопродуктивним обладнанням, що характеризується великою швидкістю виготовлення продукції і високою якістю виробів, що випускаються.
Недарма так популярний в наш час термін "Оперативна поліграфія" – адже іноді всього кілька годин проходить між отримання завдання на друк і видачею готової продукції замовнику. Сучасна оперативна поліграфія дуже різноманітна. Найчастіше під словом "Оперативна поліграфія" розуміють технологію цифрового друку, завдяки якій за мінімальні терміни можуть бути надруковані малі тиражі продукції. Однак це не зовсім так. Більшість сучасних компаній, пропонуючи послуги оперативної поліграфії, враховують і можливості офсетного друку, яка за останні роки стала набагато більш швидким способом друку завдяки впровадженню цифрових процесів як в підготовці до друку, так і в самому друці. Перспективною технологією на даний момент вважається технологія цифрового офсету.
Поліграфічна компанія «Друкуй» спеціалізується на широкоформатному друці, офсетному друці, цифровому друці та фотодруці. Має в своєму арсеналі сучасне обладнання.

Завдяки офсетному і цифровому обладнанню, виробляється переважна більшість продукції різних тиражів: від самих маленьких, для виготовлення яких використовується цифровий друк, до найбільших, виконуваних на рольових офсетних машинах. Найбільш популярний листовий офсетний друк, що забезпечує оптимальне співвідношення ціни/ якості на найбільшому діапазоні тиражів.

Каталоги і брошури, плакати і афіші, листівки, буклети, календарі, журнали – все це різноманіття друкованої продукції виробляється завдяки двом найсучаснішими технологіями: цифровий і офсетного друку. Сучасне офсетне та цифрове обладнання здатне забезпечити вимоги замовника щодо якості продукції, її привабливого зовнішнього вигляду. Завдяки зусиллям персоналу: дизайнерам, друкарям, працівникам післядрукарської роботи виготовляється високоякісна продукція. Ми розуміємо, що лише дотримання високих стандартів якості, лояльна цінова політика, індивідуальний підхід, постійне вдосконалення здатні забезпечити довготривалу та надійну співпрацю з нашими клієнтами.

Досить часто ритм сучасного життя вимагає стислих термінів виготовлення рекламних матеріалів, швидкої реакції на мінливу ситуацію. Наприклад, прийнявши рішення про участь у виставці, компанії потрібно терміново виготовити певний обсяг рекламних матеріалів. Або ж не вистачило листівок і флаєрів для рекламної компанії, несподівано закінчилися візитки. Терміново надрукувати додатковий тираж рекламної поліграфії в умовах сучасної поліграфічної компанії не складе труднощів.

До числа послуг компанії «Друкуй» відносяться і послуги з виготовлення персоналізованої продукції. Устаткування для шовкографії часто використовується при виготовленні рекламних сувенірів, друку на тканині та інших матеріалах: склі, кераміці, дизайнерських паперах тощо. Все частіше шовкографія застосовується при виготовленні ексклюзивної упаковки, оригінальних виробів рекламної поліграфії і т.д.
Особливе місце займає виготовлення широкоформатної продукції: постери, сітілайти, друк на шпалерах, друк на художньому полотні, холсті, самоклеючій плівці тощо. Широкоформатний поліграфія вимагає наявності спеціалізованого обладнання – широкоформатних плотерів. Компанія «Друкуй» здатна задовольнити потреби якісного як екстер’єрного, так і інтер’єрного друку. Здійснення плотерної порізки та ламінування суттєво розширює можливості виготовлення рекламної продукції та реалізації рекламних проектів.

Компанія «Друкуй» володіє сучасним високопродуктивним обладнанням для різного виду поліграфічної продукції. Конкуренція на ринку поліграфічних послуг стимулює розвиток компанії, нарощування кадрового потенціалу, збільшення парку обладнання, що дає змогу нашим клієнтам отримувати якісну продукції за доступними цінами.

 

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення