Ефективність City light (сітілайтів) в зовнішній рекламі

05.04.2017

На пішохідних доріжках великих міст України часто можна зустріти оригінальну компактну рекламну конструкцію - сітілайт. Сітілайти - основний вид малогабаритної зовнішньої реклами, що представляє собою двосторонній світловий короб, встановлений на невисокій нозі, або прикріплений до елементів вуличної інфраструктури - опор освітлення, кіоскам, пунктів зупинок комплексам

City light (сіті-лайт) - це рекламний носій, який комплектується двостороннім зображенням і люмінесцентним освітленням всередині. Стандартні розміри сітілайта 1,2х1,8 метри. 

 

Показ в нічний час

Величезною перевагою сітілайтів є те, що вони продовжують активно транслювати рекламу навіть з настанням темного часу доби. Вночі привабливість реклами навіть зростає: тепле м'яке світло створює в районі ситілайта затишну атмосферу, що заохочує до ознайомлення із запропонованою інформацією.

 

Ефективність сітілайтів

За рахунок інтенсивного контакту з пішоходами, що проходять повз результативність рекламних кампаній, що проводяться з використанням сітілайтів досить велика. Рекламний матеріал, розташований на рівні очей, легко проглядається, і навіть невеликий текст може бути повністю прочитаний.

 

Рекламні інсталяції всередині сітілайтів

Останнім часом сітілайти, розміщені в центральній частині міста, часто використовуються в якості вмістилища рекламних інсталяцій. Усередині заскленого короба можна створити презентацію негабаритних товарів або сюжетну сценку. Така реклама виглядає свіжо і оригінально, привертає загальну увагу, змушує вникнути в зміст повідомлення.

 

Сітілайти всередині приміщень

Даний формат зовнішньої реклами настільки зручний, що може використовуватися навіть всередині будівель. Сітілайти встановлюють в залах очікування вокзалів і аеропортів, в холах бізне- центрів, всередині великих супермаркетів, в касових залах кінотеатрів.

Обслуговування

Обслуговування сітілайтів елементарно: технік відкриває стулку за допомогою ключа, після чого протягом декількох хвилин змінює застарілий постер на новий, закриває бокс на ключ, протирає скління.

ПРОДОВЖИТИ ПОКУПКИ
* поля обов'язкові для заповнення