Друк Сітілайтів (CityLight)

Друк постера 1,2х1,8 на просвітному папері BackLit

В сучасному світі реклама відіграє дуже велику роль, саме від успіху і охоплення рекламної компанії залежить прибуток рекламодавця. Найбільш масова та ефективна реклама — зовнішня.

В шаленому ритмі великих міст на вулицях перехожі мало уваги звертають,  які розміщені на рівні другого поверху, надто високо. Не багато людей їх помітять, так як більшість дивиться прямо перед собою. Такий вид реклами, білборди, доцільний вздовж доріг, автомагістралей, де достатньо відстані для огляду реклами та її сприйняття.

Найефективнішим видом зовнішньої реклами в умовах міста є світлова реклама за допомогою так званих сітілайтів (CityLight). Реклама на сітілайтах легко сприймається, запам’ятовується, її видно здалеку, її видно в темний час доби, у сутінках адже має внутрішнє підсвічування.

Що таке сітілайти?
Чому варто замовляти сітілайти на drukuy.com.ua?

Сітілайти – металеві конструкції, виконані у вигляді боксу з однією або двома прозорими стінками. Всі сітілайти обладнані внутрішніми світловими елементами, які рівномірно висвітлюють розміщений всередині постер, роблячи його ще більш помітним. 

Постери, як правило, дуже яскраві, друкуються на спеціальному просвітному папері, бекліт (backlit). А завдяки підсвічуванню, вони стають ще яскравішими, не помітити їх просто неможливо. Практично кожен проходить повз таку конструкцію і мимоволі затримує на сітілайті свій погляд.

Висота сітілайта не набагато більша людського зросту. Завдяки цьому погляд завжди потрапляє в центр постера, а значить, здійснюється візуальний контакт високої якості. Людина повністю ознайомиться зі всією інформацією на постері.

Багата функціональність і компактні розміри дозволяють встановлювати сітілайти на центральних міських вулицях, уздовж жвавих доріг, тротуарах і пішохідних зонах, на вході у великі супермаркети. Яскравий дизайн і незвичайна конструкція дозволяють сітілайти гармонійно вписатися в міський дизайн. Найчастіше сітілайти встановлюються групами, щоб рекламна інформація міцно засіла в пам’яті потенційних майбутніх покупців.

Яскравий і ефектний дизайн сітілайта здатний прикрасити навіть саму безбарвну рекламу.

В залежності від конструкції сітілайти розрізняються на:
– односторонні, з одною прозорою панеллю;
– двосторонні, з двома прозорими панелями;
Двосторонні бокси більш інформативні, барвисті і запам’ятовуються, проте їх вартість вища.

Сітілайт – це прекрасний спосіб проінформувати широкий загал громадськості про свій товар чи послугу. Сітілайти – найбільш ефективний вид реклами у своєму класі.

У нас Ви можете замовити дизайн, друк Сітілайтів. Ми надсилаємо продукцію широкоформатного друку по всій Україні через перевізників.

Наші клієнти обирають друк сітілайтів у компанії DRUKUY, адже з нами якісно, оперативно, недорого.

Телефонуйте зараз та отримайте цікаву пропозицію.
0681525550, 0666085550

Comments are closed.