Друк банера 6х3 за 1 день

Ефективна розробка макету та друк банера 3х6 на Drukuy.com.ua

Рекламний банер 6х3 - ефективний спосіб заявити про свої послуги або товари. У сучасному світі грамотна розробка макету - запорука залучення цільової аудиторії, а значить і отримання достатнього прибутку. Відвідувачі, котрі реєструються на сервісі Drukuy.com.ua мають можливість замовити оригінальний дизайн, відштовхуючись від своїх побажань та бачень.

Рекламний банер 6х3 - ефективний спосіб заявити про свої послуги або товари. У сучасному світі грамотна розробка макета - запорука залучення цільової аудиторії, а значить і отримання достатнього прибутку. Відвідувачі котрі реєструються на сервісі Drukuy.com.ua мають можливість замовити оригінальний дизайн, відштовхуючись від своїх побажань та бачень.

Співпрацюючи з професіоналами на Drukuy.com.ua Ви отримаєте:

 • розгляд ескізів, ідей банера, в результаті чого – створюється макет, який ідеально відповідає вашому баченню майбутньої реклами
 • наявність зворотного зв'язку на всіх етапах розробки дизайну банера
 • можливість розробки макету банера та виготовлення банера 6х3 за короткий термін
 • доступні ціни на банери, ідеальне якісно-цінове співвідношення
 • консультацію професіоналів, здатних зробити будь-який макет бездоганним
 • розробку макету для будь-якого банера щита 3х6 - швидко і недорого

Сьогодні банер це актуально і доступно

Близько 80% інформації людина сприймає за допомогою органів зору. Це означає, що якісно виконаний макет постера чи банера здатний спонукати більшу кількість потенційних замовників придбати конкретний товар або послугу, ніж інші види реклами.

Основні правила зовнішньої реклами на які слід зважити

 • Правило 3 секунд. Читач повинен зрозуміти головну ідею за 3 секунди. Якщо цього не сталося - реклама неефективна.
 • Стислість. Дотримуємося правила «менше слів - більше суті і вигоди для клієнта».
 • Фокусування. Не розміщуємо на одному рекламному носії відразу все товари та акції вашого бізнесу. Один носій - одна думка, яка влучає в ціль.
 • Шрифт. Зручний і досить великий для комфортного читання.
 • Одна точка контакту. Для однієї аудиторії - телефон, для іншого - посилання на соціальні мережі.
 • Гармонія тексту і зображення. Правильне візуальне оформлення допомагає швидко сприймати інформацію.
 • Фірмовий стиль. Зовнішня реклама повинна асоціюватися з компанією і бути впізнаваною.

Саме тому довірити розробку та друк банера можна тільки виконавцям, здатним професійно підійти до питання: «зробити унікальний дизайн, підібрати оптимальний матеріал для друку».

Вплив щитової реклами на споживача

Якісно виконана розробка дизайн-макету банера 3 на 6 - це тільки половина справи. Фахівці в сфері маркетингу доводять, що розміщення рекламної інформації також має важливе значення.

Так можна обрати місце найбільш поширений варіант: встановити щит 3 на 6 уздовж великих автомобільних магістралей, в особливо жвавих місцях руху транспорту, де найчастіше збираються затори. В такому випадку необхідно враховувати не тільки вартість дизайн-макету банера 6х3, але і той факт, що ціна буде вище, виходячи з популярності обраного місця.

Особливості розміщення банерної реклами

Встановлюючи рекламу на щиті 3 на 6 в центральній частині населеного пункту - доцільно практично в будь-якій ситуації. Але є ще кілька прийомів, які позитивно позначаться на впливі реклами: виготовлення макета, який схожий за стилем і нагадує макет банера конкурентів. Розмістити такий виріб можна поруч з ними або ж навпаки, з вказівкою напрямку шляху, що веде до вашого магазину, офісу чи підприємства.

Професійний підхід дизайнерів в компанії Drukuy дозволяє не сумніватися в бездоганній якості макетів для зовнішньої реклами.

Розмістити банерну рекламу у великих промислових або спальних районах міста - виходячи з особливостей цільової аудиторії. Приємний бонус - вартість розміщення в таких місцях відчутно нижче, ніж в центрі міста. Реклама обійдеться порівняно недорого

Раціонально замовити зовнішню рекламу на щитах для білбордів в безпосередній близькості від великих кафе, торговельних центрів, місцях відпочинку.

Оформлення замовлення на сайті Drukuy - гарантія швидкого і якісного результату для кожного замовника. Замовляйте друк банера швидко, якісно.

Comments are closed.