Замовити банер

Як замовити банер онлайн?

Обирайте один з 3-х способів оформлення замовлення на друк банера і натискайте кнопки на сайті:

1. За наявності готового макета – надішліть його не електронну скриньку. Наш дизайнер проведе технічну перевірку макету і зателефонує вам.

2. Макет банера може створити наш дизайнер. Для цього натисніть кнопку «Замовлення банера», опишіть побажання, вкажіть розмір рекламного полотна, всі опції, а після оплати за замовлення чекайте макет банера на затвердження.

3. Замовте безкоштовний дзвінок на нашому  сайті – ми зв’яжемося з вами. Або зателефонуємо вам у назначений час.

Про стан свого замовлення наші клієнти дізнаються з смс-сповіщень, або через електронну пошту.

Після надсилання замовлення клієнтам надсилається номер ТТН.

Банер – поширений продукт широкоформатного друку та бюджетний варіант для зовнішньої реклами. Друк банерів дає практично необмежені можливості для трансляції інформації величезній кількості людей, серед яких і Ваш споживач. Яскравий сюжет безсумнівно привертає увагу, викликаючи інтерес, спонукаючи до покупки або пошуку додаткової інформації про компанію та послуги. Рекламний банер цілодобово працює на Ваш імідж і дозволяє справити потрібне враження на споживача, головне використовувати правильний текст та зображення, розмістити його в багатолюдному місці.

Замовити банер як вивіску в екстер'єрі вітрин магазинів, замовити банер як розтяжку на фасадах будівель (брандмауери), як рекламу на транспортних засобах, на магістралях і всередині приміщень на виставках. Замовити банер наші клієнти можуть з будь-якого населеного пункту.

Виконання замовлення з друку банера відбувається протягом 1-2 днів.

Ми працюємо для вас.

1 Response

  1. Прошу виготовити банер (фото природи) розміром 5×2 для проведення культурних заходів з надписом внизу зліва ЗАГНІТКІВЬКІ "КАРПАТИ". Прошу повідомити як вам надіслати фото банера, при потребі зробити корегування дизайнера та вказати ціну.