Замовити банер

Як замовити банер онлайн?

Обирайте один з 3-х способів оформлення замовлення на друк банера і натискайте кнопки на сайті:

1. За наявності готового макета – надішліть його не електронну скриньку. Наш дизайнер проведе технічну перевірку макету і зателефонує вам.

2. Макет банера може створити наш дизайнер. Для цього натисніть кнопку «Замовлення банера», опишіть побажання, вкажіть розмір рекламного полотна, всі опції, а після оплати за замовлення чекайте макет банера на затвердження.

3. Замовте безкоштовний дзвінок на нашому  сайті – ми зв’яжемося з вами. Або зателефонуємо вам у назначений час.

Про стан свого замовлення наші клієнти дізнаються з смс-сповіщень, або через електронну пошту.

Після надсилання замовлення клієнтам надсилається номер ТТН.

Банер – поширений продукт широкоформатного друку та бюджетний варіант для зовнішньої реклами. Друк банерів дає практично необмежені можливості для трансляції інформації величезній кількості людей, серед яких і Ваш споживач. Яскравий сюжет безсумнівно привертає увагу, викликаючи інтерес, спонукаючи до покупки або пошуку додаткової інформації про компанію та послуги. Рекламний банер цілодобово працює на Ваш імідж і дозволяє справити потрібне враження на споживача, головне використовувати правильний текст та зображення, розмістити його в багатолюдному місці.

Замовити банер як вивіску в екстер'єрі вітрин магазинів, замовити банер як розтяжку на фасадах будівель (брандмауери), як рекламу на транспортних засобах, на магістралях і всередині приміщень на виставках. Замовити банер наші клієнти можуть з будь-якого населеного пункту.

Виконання замовлення з друку банера відбувається протягом 1-2 днів.

Ми працюємо для вас.

2 Responses

  1. Прошу виготовити банер (фото природи) розміром 5×2 для проведення культурних заходів з надписом внизу зліва ЗАГНІТКІВЬКІ "КАРПАТИ". Прошу повідомити як вам надіслати фото банера, при потребі зробити корегування дизайнера та вказати ціну.
  2. Ігор
    Доброго дня! Для замовлення макету банера та друку банера достатньо надіслати необхідну достатню для дизайну інформацію (фото, текст, логотипи і т.ін.) на пошту info@drukuy.com. Наш дизайнер підготує макет та наділше Вам для погодження. Для оперативного зв'язку можна писати у Вайбер 0681525550 або замовити дзвінок у нас на сайті drukuy.com.ua Якщо ж ви маєте змогу підготувати макет самостійно - скористайтеся нашими рекомендаціями щодо виготовлення макету та підготовки файлів до друку http://drukuy.com.ua/static/requirements Дякуємо, що обрали нашу поліграфічну компанію.